Про нас

Громадське об’єднання «Галицькі сурми»

Громадське об’єднання  «Галицькі сурми»  офіційно «сурмить» на просторах волонтерства  з 30 листопада 2015 року, коли ми зібралися разом і своїми підписами просто засвідчили те, що вже давно існувало і жваво діяло – об’єднання однодумців, які допомагали пораненим воїнам у Львівському військовому госпіталі. Ми  прийняли «рішення про утворення громадського об’єднання у вигляді громадської організації та визначити мету (ціль) його діяльності, як організацію допомоги воїнам, пораненим під час бойових дій на Сході України, в процесі проходження ними лікування у Військово-Медичному Клінічному Центрі Західного Регіону, та відновлювальних курсів у реабілітаційних центрах, санаторно-курортних установах в Україні та закордоном, а також в їхній подальшій соціалізації». (витяг з Протоколу зборів)

Досвід, отриманий нами під час організації допомоги пораненим, спілкування з іншими волонтерами і громадськими об’єднаннями, особливо з нашими партнерами з Канади, Польщі, Італії, постійні консультації з ведучими спеціалістами ВМКЦ ЗР, з одного боку, потребує осмислення і систематизації, а з другого – цей досвід повинен допомагати іншим бажаючим долучитися до допомоги пораненим в цій страшній війні.

Наш сайт покликаний утворити доріжку від пораненого до мецената, і у зворотному напрямку.

Ми сподіваємося забезпечити можливість задоволення як нагальних, так і постійних потреб важкопоранених бійців.

Ми будемо намагатися  знаходити адресну допомогу благодійників.

Ми прагнемо, щоб вони зустрілись на нашій площадці і відбулося чудо зцілення.

Ми хочемо, щоб поранені знайшли у нас руку підтримки тих, хто вже пройшов шлях до одужання чи адаптації.

Ми прагнемо, щоб у нас на сайті всі ділилися добротою, молитвою, дружньою підтримкою і віримо, що Бог нам допоможе! Маєте цікаві ідеї і пропозиції співпраці?

Наші «сурми» прикликають всіх до нас!

Сурми звуть на допомогу, сурми звуть до перемоги!