Від імені фонду ” УКС допомагає Україні”

ucu_unbroken_np_may_2016_9-8x6-75_unf-2-696x479Від імені фонду ” УКС допомагає Україні” висловлюєм велику подяку волонтерy ліпар юрій, Анни Шевченко і Олені Грисьо за вчасно надану інформацію і фотозвіти про важко поранених бійців, які проходять лікування у Львівському військовому госпіталі.
Недавно закінчився тур по Канаді наших дорогих гостей, захисників нашої України, Ігоря Шолтиса, Вадима Зябліцева і волонтерiв Юрія Ліпара i Олени Грисьо. Вони всі стали справжніми улюбленцями нашої української громади. Люди були захоплені їх виступами на телебаченні, по радіо, і також на зустрічах з громадою. Гості відвідали чотири заходи і своєю присутністю внесли вагомий вклад у збір коштів для поранених захисників, які проходять лікування у Львівському військовому госпіталі.
Кампанія зі збору коштів мала величезний успіх і перевершила наші очікування. Дякуємо Юрію Ліпару за відповідальну громадську позицію. Ми дуже цінуємо, що ви знаходите час для бійців у вашому напруженому графіку роботи/житті . Дякуємо, що ви знайшли час приїхати до Канади і допомогли нам з організацією збірки коштів для поранених бійців. Без вашої допомоги і допомоги ваших колег, Анни Шевченко і Олени Грисьо, наш проект “УКС допомагає Україні” не був би таким успішним.
Завдяки нашим волонтерам в Україні Анні Шевченко, Юрію Ліпару і Олені Грисьо Українська Спілка в Канаді і її члени надали вагому фінансову допомогу 44 важкопораненим захисникам. Тож сподіваємось на подальшу волонтерську працю.