Андрій Гула

img_3423На лікування в реабілітаційний відділ Львівського військового госпіталю поступив  поранений Андрій Гула, 1981 року народження, житель  Дніпропетровська, де на його одужання чекають дружина Юля і маленький синочок.

Андрій був приватним підприємцем, випускав кондиціонери, та через події в країні бізнес зайшов у тупик, тому він був як сам каже «майже безробітним».  «Повістка? Повістка прийшла моєму батькові, який працював, і він пішов воювати. Я тоді говорив сім’ї : “Я теж піду. Як це так, поки я , молодий, буду відсиджуватись, старці будуть воювати?» Пішов у військоммат, дав їм грошей, вони дали мені повістку. Так за 50 гривень я з «негодного» став «годним». І 10 лютого, якраз рік тому, я сів в машину, яка відвезла мене в частину. Учебка була дуже довга – з лютого до червня, в Черкаському. Спочатку попав у розвідку в 93-й батальон, а потім 74-й обрав собі десять найкращих розвідників, серед яких був і я. Так я став снайпером-розвідником. І з червня 2015 року я на війні. Служив в Авдіївці, біля Аеропорту, наш район був біля Горлівки. 6 січня при поверненні із завдання потрапив під обстріл. Отримав 6 куль, одна з них перебила шийний хребець. Мене непритомного доставили в Дніпропетровськ, у 6-ту лікарню, де витягли кулі, а звідти у «Мєчнікова, проте там сказали, що не зможуть поміняти мені хребець. Цю операцію мені зробили вже у Києві – витягли роздроблений хребець і вставили імплант».

Права нога у Андрія не працює, ліва рука прострілена. Його лише пробують садити в коляску. Йому потрібна довга  реабілітація. Тому просимо небайдужих допомогти Андрію піднятися на ноги.

Картка ПБ: 52 11 53 73 5227 3556 на ім’я Юлія Гула